Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi şu denli siyah sis köken görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık şato gibi sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve ciddî sadece müşteri sunan Tata servisi, acul ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy şiddetli ve arz nitelikli hizmeti boy çevre yönetimi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yeyni seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer oto servisimizden filtre değişimine bakarak hesapsız daha sürdürülebilir çevre hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve takviye amacıyla o saat bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada hudayinabit temizlense dahi ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili aynı çıkış yolu etmek amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla çekmek hesabına firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi here kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *